Pěčická kronika na webu!

31.10.2015 23:38

S radostí oznamujeme všem občanům, že nyní si mohou přečíst naši obecní kroniku na internetových stránkách naší obce. Odkaz na kroniku najdete v hlavním menu nebo přímo na adrese aplikace pecice.nase-kronika.cz/pecice.

Obecní kroniky nechal Obecní úřad naskenovat z důvodu jejich zachování pro příští generace a zpřístupnění všem občanům. Velmi příjemná aplikace umožňuje jednotlivé kroniky procházet, listovat v nich a zvětšovat si jednotlivé stránky. Není potřeba si nic instalovat, stačí jen kliknout a už se můžete seznamovat s naší historií.

V seznamu chybí ještě čtvrtá kniha, momentálně se na ní pracuje a již brzy budete moci studovat i ji.
 

ZpětKontakt

Obecní úřad Pěčice
Pěčice 1
Semčice
29446

314 314 562

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode