Ohlédnutí za MDŽ 11.3.2018

29.03.2018 19:13

U příležitosti MDŽ se v naší obci pořádalo posezení pro dívky, dámy a ženy všech věkových kategorií. Účast byla hojná, a tak mohl začít program, který zahájily velice pěkným vystoupením malé mažoretky Ivetka Lepková s kamarádkou Eliškou. Následoval program „našich“pěčických dětí.  Verča a Jarda Rychetští zahráli na klávesy, Verča se sourozenci Urbanovými ještě přidala pěkné básničky. Účinkování pěčických dětí zakončil hrou na harmoniku Ondra Kopřiva.

Svou hrou na kytary a harmoniky vyplnily další část programu děti ze Základní školy v Luštěnicích a Brodcích. Společně s nimi jsme si všichni zazpívali. Všem dětem patří velký dík za perfekní vystoupení a za čas, který věnovaly všem přítomným ženám.

Pro všechny zúčastněné dámy bylo připraveno malé občerstvení a kytička. Pevně doufáme, že všichni prožili příjemné odpoledne.

Na závěr patří dík organizátorům této akce, a to celé rodině Kopřivových a Fandovi Lepkovi.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii.

ZpětKontakt

Obecní úřad Pěčice
Pěčice 1
Semčice
29446

326 103 055

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode