Výzva mysliveckého spolku

22.06.2022 18:37

Vážení sousedé, vážené sousedky,

obracíme se na vás ve velmi smutné věci, a to že zatím neznámí pachatelé v období od 1. 6. do 18. 6. 2022 odcizili kovovou lávku přes přítok do rybníka Mrštín, potok Vlkava v katastru obce Kosořice. Tato lávka umožňovala přístup na východní stranu Vlkavy, kde se myslivci snaží zvýšit druhovou rozmanitost našeho okolí novou výsadbou stromků a keřů o které je nutno pečovat.

Při návštěvě dne 18. 6. jsme zjistili, že kovová lávka je PRYČ. Jednalo se o velmi těžkou kovovou traverzu - U profil o šířce 30 cm a délce cca 10 metrů. Její váha byla cca 500 kg. Celá záležitost byla nahlášena Obvodnímu oddělení PČR Dobrovice.

Dovolujeme si požádat každého, kdo v uvedeném období viděl kohokoliv převážet takto dlouhý kus oceli v okolí Kosořic, nebo Pěčic, aby svůj poznatek sdělil PČR Dobrovice, alespoň na čísle 974877740.

Informaci vedoucí k nalezení lávky, nebo dopadení pachatelů odmění Myslivecký spolek Charvátce dodáním 1 kusu srnčí zvěře, nebo jiné zvěřiny dle dohody.

Předem děkujeme za pomoc

Myslivecký spolek Charvatce