Svoz nebezpečného odpadu

22.09.2021 22:04

Tuto neděli 26. září 2021 od 9:30 hod proběhne u místní autobusové zastávky svoz nebezpečného odpadu.

Níže přikládáme pokyny od Compagu:

Těmito odpady jsou obaly (katalogové číslo 150110), barvy (katalogové číslo 200127), olej a tuk neuvedený pod číslem 20 01 25 (katalogové číslo 200126) a autobaterie (katalogové číslo 200133). Budeme brát pouze odpady roztříděné podle druhu odpadu a v řádně uzavřených obalech.

V režimu zpětného odběru převezmeme také:

• elektrozařízení – lednice, mrazničky, televizory, monitory a zářivky. Zařízení musí být kompletní, tj. nesmí chybět žádné podstatné součásti a nesmí být demontované
  • olej motorový a převodový bez příměsí a nečistot
  • drobné baterie a monočlánky

Podmínky odvozu:

1. Veškerý výše uvedený odpad a elektrozařízení bude předán z ruky zástupce obce nebo občanů do ruky obsluhy svozového vozu u svozového vozu roztříděný podle druhu odpadu. Obec zajistí pracovníky na předání odpadu do ruky naší obsluhy svozového vozu, aby naše obsluha mohla odpad naložit do svozového vozu.  V určenou hodinu bude provedena jen nakládka.
  2. Odvážen bude pouze odpad a elektrozařízení pocházející z domácností! Odvoz se netýká odpadů z podnikatelské činnosti.
  3. Při nakládce je nutná účast zástupce obce, který potvrdí předání odpadu a elektrozařízení razítkem a podpisem. Bez jeho účasti nelze odpad ani elektrozařízení odvézt!
  4. Jiné druhy odpadu nebo elektrozařízení nebudou odvezeny.