Soutěž pro děti: Poznáváme firmy ve Středních Čechách

02.08.2016 23:10

Hledáte zajímavý program na prázdniny pro vaše děti? Chcete zkusit ve svém volném čase něco úplně jiného než jsou klasické návštěvy památek? Chcete se dozvědět i vy mnoho zajímavého o našich středočeských firmách?

Krajská  hospodářská komora Střední Čechy  připravila ve spolupráci se Středočeským krajem zajímavou akci pro děti a studenty pod názvem POZNÁVÁME FIRMY VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH. Jedná se o soutěž, jejímž hlavním smyslem je přivést děti do středočeských firem a přiblížit jim práci ve firmách v jejich okolí. Do soutěže se zapojilo více jak 20 středočeských firem, které jsou ochotny ukázat své provozy dětem a jejich rodičům nebo prarodičům  během prázdnin a dále žákům ZŠ a SŠ během podzimních měsíců školního roku 2016-2017. Jde většinou o zajímavé  výrobní firmy, které chtějí přilákat do svých provozů mladé lidi  a motivovat žáky  a studenty ke studiu potřebných oborů a také pobavit je.  

Soutěž probíhá v termínu 15.6.-30.11.2016. Jak se do soutěže zapojit?

Na webu www.khkstrednicechy.cz je připravena brožura, kterou si stáhněte a vystřihněte stránky s  hrací kartou, popř. využijte jen pdf -hrací karta. Hrací karty  jsou také k dispozici v jednotlivých firmách a v některých infocentrech (Nymburk, Beroun, Brandýs nad Labem-St. Boleslav, Kolín, Kladno, Příbram, Mladá Boleslav, Poděbrady), popřípadě přímo v kanceláři KHK Střední Čechy, Pražská 298, Brandýs nad Labem.

V brožuře najdete  pravidla soutěže, kam je třeba zaslat potvrzené hrací karty a najdete tam také přehled všech firem s krátkým medailonkem, podmínkami a termíny exkurze. Vyplněné karty zašlete iPad, 2. a  3. cena tablet), také pro 3 vylosované jsou připraveny tzv. „ceny útěchy“(1.cena tablet, 2. cena fotoaparát, 3.cena dárkové poukázky).

Bližší informace na webu www.khkstrednicechy.cz  nebo tel: 702 020 489 Vladislava Šizlingová.

ZpětKontakt

Obecní úřad Pěčice
Pěčice 1
Semčice
29446

314 314 562

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode