Připojení obce k využívání Sběrného dvora města Dobrovice

28.04.2021 18:34

Vážení spoluobčané,

od 1.5.2021 máte možnost využívat služeb Sběrného dvora města Dobrovice. Do Sběrného dvora můžete předávat běžné druhy komunálního odpadu, včetně např. velkoobjemového odpadu, či stavební suti. Co konkrétně a jaký je za tento druh odpadu poplatek se můžete dočíst v tomto ceníku.

Detailní informace o provozním řádu a otevírací době jsou k nahlédnutí na stránkách Technické střediska města Dobrovice zde.

Přímo na místě nebudete platit žádné poplatky. Pouze si poznamenají Vaše osobní údaje a váhu předaného odpadu. Faktura Vám bude vystavena následně, Obecním úřadem Pěčice.

Po zavedení této služby již nebude obcí zajišťován kontejner pro sběr velkoobjemového odpadu. Sběr nebezpečného odpadu a elektrozařízení bude probíhat i nadále, 2x ročně přímo v obci. Vysloužilé elektrospotřebiče můžete rovněž po dohodě odevzdat v místní hasičárně.