Aktuální informace k vodovodu

22.04.2022 13:29

přinášíme Vám novinky o průběhu prací na vodovodu. V tuto chvíli již máme kolaudační souhlas na páteřní řady. Dále probíhá montáž vodoměrů a v tuto chvíli jich je dokončených téměř polovina. Od pondělí, 25. 4., bude probíhat poslední proplach potrubí a odebrání kontrolních vzorků vody. Pokud budou výsledky v pořádku jako doposud, bude možné zahájit provoz, což by mělo nastat v pondělí, 2. 5. 2022. Tento termín ještě potvrdím prostřednictvím kontaktů, které na Vás mám a standardními sdělovacími prostředky v obci.

Pro samotné zprovoznění vodovodu ve Vaší nemovitosti bude potřeba následující:
- mít namontovaný vodoměr
- mít dokončenou domovní část přípojky (od vodoměru dále)
- mít podepsanou a odevzdanou smlouvu, kterou jste dostávali do schránek
- mít uhrazené všechny dosavadní závazky spojené se stavbou přípojky
- mít fyzicky oddělený dosavadní zdroj vody od nové přípojky

Pokud budete mít splněné všechny tyto body, můžete mne kontaktovat a domluvíme se na otevření Vaší přípojky. Je vhodné, abyste byli otevření osobně přítomni.

V následujících dnech pak ještě proběhne kontrola provedení montáže vodoměru a oddělení dosavadního zdroje vody od vodovodu pracovníky společnosti VaK Mladá Boleslav a zástupců obce.

V případě otázek mne neváhejte kontaktovat.

Lukáš Kováč