Aktuální informace k vodovodu

14.02.2022 10:22

Vážení občané,

rádi bychom Vám předali aktuální informace, které se týkají postupu prací na vodovodu. V tuto chvíli je již dokončena stavba páteřního řadu včetně veřejných částí přípojek a máme požádáno o kolaudaci a o povolení k provozování vodovodu na Krajském úřadě Středočeského kraje. Předpokládaný termín kolaudace je první polovina března 2022.

Aktuálně se pracuje na domovních částech přípojek, včetně usazování vodoměrných šachet. Pracovníci firmy Pittner s.r.o. vás budou postupně kontaktovat a domlouvat se na termínech výkopů. Termín montáže vodoměrů se mírně zpozdil, neboť firma dodávající armaturu pro uchycení vodoměru má kapacitní problémy, nicméně se nám již podařilo zajistit alternativního výrobce. Úplné zahájení provozu předpokládáme zhruba v polovině března, ale přesný termín ještě potvrdíme.

Děkujeme za trpělivost a pochopení a jakmile budeme znát další, přesnější informace, předáme vám je.

Zastupitelstvo obce Pěčice